Ekip ve Ekip Üye Listesi

Ekip ve Ekip Üye Listesi

GÜNDÜZ MAVİ KOD EKİP ÜYE LİSTESİ
Muhittin KÜLLÜBaşhekim /Anestezi ve Reanimasyon Uzm.
Sadettin BURSAHastane Müdürü
Fatma KURTBaşhemşire
Sıdıka ZENGİN ÖZŞERBETÇİKalite Yönetim Direktörü
Yusuf Ziya AYDINÇocuk Hastalıkları Uzmanı
Adnan HELVACIDahiliye Uzmanı
Ayfer AYDINAnestezi Teknisyeni
GECE MAVİ KOD EKİP ÜYE LİSTESİ
İsmail ARISOY/Yılmaz DEMİRAcil Hekimi
Güler SİNANOĞLU / Murat KÖSEAcil Servis Hemşiresi
Nöbetçi hemşireServis Hemşiresi
PEMBE KOD EKİP ÜYE LİSTESİ
Muhittin KÜLLÜBaşhekim
Sadettin BURSAHastane Müdürü
Fatma KURTBaşhemşire
Sıdıka ZENGİN ÖZŞERBETÇİKalite Yönetim Direktörü
Yusuf Ziya AYDINÇocuk Hastalıkları Uzmanı
Fatma KAYHANYenidoğan Hemşiresi
Nail KAYGISIZTeknik Servis Sorumlusu
Nuri ÖZETGüvenlik Görevlisi
BEYAZ KOD EKİP ÜYE LİSTESİ
Muhittin KÜLLÜBaşhekim
Sadettin BURSAHastane Müdürü
Fatma KURTBaşhemşire
Psikolog/Sosyal Hizmet Uzmanı
Nuri ÖZETGüvenlik Görevlisi
Sıdıka ZENGİN ÖZŞERBETÇİKalite Yönetim Direktörü
KIRMIZI KOD EKİP ÜYE LİSTESİ
Muhittin KÜLLÜBaşhekim
Sadettin BURSAHastane Müdürü
Fatma KURTBaşhemşire
Sıdıka ZENGİN ÖZŞERBETÇİKalite Yönetim Direktörü
İlknur GÖNENÇİş Güvenliği Uzmanı
Nail KAYGISIZTeknik Servis Sorumlusu
BİNA TUR EKİP ÜYE LİSTESİ
Halil AKSUYönetim Kurulu Başkanı
Muhittin KÜLLÜBaşhekim
Fatma KURTBaşhemşire
Sadettin BURSA Hastane Müdürü
Sıdıka ZENGİN ÖZŞERBETÇİKalite Yönetim Direktörü
İlknur GÖNENÇİş Güvenliği Uzmanı
Güler SİNANOĞLU Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi
Nail KAYGISIZTeknik Servis Sorumlusu
TIBBİ CİHAZ GÜVENLİĞİ EKİP ÜYE LİSTESİ
Muhittin KÜLLÜ Başhekim
Sıdıka ZENGİN ÖZŞERBETÇİKalite Yönetim Direktörü
İlknur GÖNENÇİş Güvenliği Uzmanı
Semih MERİÇ Biyomedikal Teknikeri
Nail KAYGISIZTeknik Servis Sorumlusu
ANTİBİYOTİK KONTROL EKİP ÜYE LİSTESİ
Muhittin KÜLLÜBaşhekim
Adnan HELVACIDahiliye Uzmanı
Yusuf Ziya AYDINÇocuk Hastalıkları Uzmanı
Halil İbrahim BOZKURTÜroloji Uzmanı
Sıdıka ZENGİN ÖZŞERBETÇİKalite Yönetim Direktörü
Seyit GÜNGÖREczacı
Fatma KURT Başhemşire
Güler SİNANOĞLU Enfeksiyon Hemşiresi
AKILCI İLAÇ KULLANIM KONTROL EKİP ÜYE LİSTESİ
Muhittin KÜLLÜBaşhekim /Anestezi ve Reanimasyon Uzm.
Yusuf Ziya AYDINÇocuk Hastalıkları Uzmanı
Hakan EVRÜKEGenel Cerrahi Uzmanı
Yılmaz DEMİRPratisyen Hekim
Seyit GÜNGÖREczacı
Sıdıka ZENGİN ÖZŞERBETÇİKalite Yönetim Direktörü
Nurcan KARADUMANAmeliyathane Sorumlu Hemşiresi
Güler SİNANOĞLU Enfeksiyon Hemşiresi