MORA Terapi nedir?
MORA Terapi MORA cihazı yardımıyla yapılan biorezonans tedavilerinin genel adıdır. Bağımlılık durumunda yapılan işlem, bağımlılık yapmış maddenin (sigara, gıda gibi) cihazın içine konulması ve bu maddeden alınan elektromanyetik titreşimlerin vücuttan silinmeye çalışılmasıdır.

Etkisini ne zaman göztermeye başlar?
İlk seansın hemen ardından, yediklerinizin çok çaba harcamadan azaldığını farkedeceksiniz. MORA Terapi iştahınızı ve yeme ihtiyacınızı belirgin olarak bastırır. Asıl tedavi 2. seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda olur.

MORA terapinin amacı nedir?
Şeker, çikolata ekmek, pilav makarna gibi düşkün olduğunuz gıdalara karşı isteksizlik yaratmak. Psikolojik sakinlik ve rahatlık halini sağlamak. Metabolizmanızda yavaşlamaya yol açabilen enerjetik problemleri ortadan kaldırmak.

 • Karbonhidrata dayanıklılığı arttırır.
  Unlu gıdalara - karbonhidratlara karşı düşkünlüğü olan ve bu yüzden diyat yapmakta zorlananlar için bu gıdalara karşı kayıtsızlık sağlanır.
   
 • Junk Food bağımlılığından (Sağlıksız besin bağımılıları) kurtarır.
  Abur cuburlar, şekerlemeler çikolatalar, cips ya da fast food ürünleri kolayca bağımlılık yaratırlar. Bunların diyetten kolayca çıkarılabilmesi, çikolata ve tatlılara düşükünlük için MORA Terapi kullanılır. Hatta bunun için tek seans yeterli olur.
   
 • Psikolojinizi diyete hazırlar
  Zayıflama programlarının işe yaraması ve kalıcı olmasında en önemli şey kişinin diyet haline psikolojik uyumunun sağlanabilmesidir. MORA uygulamaları belirgin bir sakinlik ve psikolojik rahatlama yaratır.

MORA Terapi ile 45 dakikada sigarayı bırakın
Sigaradan alınan elektromanyetik titreşimler biorezonans yöntemiyle vücuttan silinir. Genellikle tek seans yeterlidir, ikinci seans ya da destek seansı ancak sigara isteğinin devam ettiği durumlarda önerilir. İlk 48 saat vücudun adaptasyonu için gerekli süredir ve kişinin özellikle dikkatli olması gereken süredir.

Uygulama sırasında neler hissedeceğim?

 • Seans sırasında herhangi bir kötü his acı vs. olmayacak.
 • Tedavi sırasında her iki elinizde tuttuğunuz özel iletken elektrotlar bulunacak.
 • Ayaklarınız özel iletken bir plaka üzerinde duracak.
 • Seans eller ve ayaklardan alınan ölçümlere göre otomatik başlatılacak ve 45 dakika sürecek.

Son Güncelleme: 17 Oca 2024


DİKKAT!
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
X
İnternet sitemizi ziyaret ederek Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

E-Sonuç