PCR TESTİ - ANTİKOR TESTİ

T.C. Sağlık Bakanlığı Onaylı Mobil PCR Testi

PCR ve Antikor testini hastanemizde veya evinizdeki, iş yerinizdeki, otelinizdeki, konfor ve sağlık alanlarınızdan çıkmanıza gerek kalmadan, tam donanımlı mobil sağlık araçlarımız ve hijyen kurallarına uygun kıyafetlerle gelecek olan uzman ekibimiz numunelerinizi yerinde alıyor. Aynı gün içerisinde Hastanemizin laboratuvarında sonucu çıkarılıyor ve e-nabız’a işleniyor.

12 Saatte Hızlı Sonuç

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım !

Bireysel Veya Kurumsal PCR Testi İçin En İyi Fiyat Teklifi Al.

5 Adımda Evde ve İş Yerinde Pcr Test Alma Süreci

  • 1. Pcr Test Talebiniz, Telefonla veya Formlar Vasıtasıyla Bize İletilir.
  • 2. Laboratuvar Sağlık Uzmanımız Yola Çıkar ve Adresinize Ulaşır.
  • 3. Numune Örnekleriniz Hassas Bir Yaklaşımla Alınır.
  • 4. Muhafaza Edilerek Örnekleriniz Hastanemize Ulaşır. Burada Uluslararası Standartlarda Testleriniz Yapılarak Sonuçlar Tarafınıza Ulaştırılır.
  • 5. Sonuçlarınızı ve Raporunuzu İnternet Üzerinden İnceleyebilir Gerektiğinde Doktorunuzla Paylaşabilirsiniz.

PCR Testi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular ?

PCR Testi Nedir ?

PCR (Polymerase Chain Reaction), vücutta bulunan virüslerin genetiğinin anlaşılmasını sağlayan bir tanı yöntemidir. Koronavirüs PCR testi ile bu virüsün varlığı, kişinin virüse maruz kalıp kalmadığı saptanmaktadır.

PCR Testi Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Testin sonucu genellikle Aynı Gün içerisinde belli olmaktadır.

Antikor Testi Nedir?

Antikorlar hastalığı geçirmiş kişilerin test edilmesi ile kanında bulunabilir ve bu insanların enfeksiyona karşı bağışıklık cevabını gösterir. Antikor test sonuçları özellikle az veya hiç belirti göstermeden atlatılmış enfeksiyonların tespiti açısından çok önemlidir.

Kimlere PCR Testi Uygulanır?

Hastalık belirtisi gösteren veya hasta bir kişiyle temas eden herkese PCR testi yapılabilir. Herhangi bir yaş kriteri yoktur.

PCR Testi Nasıl Yapılır ?

PCR test, kulak temizleme çubuğuna benzer yapıda; iki ucu pamuklu uzun bir çubuk yardımıyla burun ve boğazdan sürüntü alınarak yapılır.

Antikor Testi Nasıl Yapılır?

Hastanelerimizde antikor testi, yüksek kalite floresan immunoassay ölçme metodu ile IgG ve IgM tipi bağışıklık değerlerine bakılarak yapılmaktadır. Test sürüntü alınarak değil, kan örnekleri üzerinden yapılmaktadır.

DİKKAT!
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.